O mně

Jmenuji se Pavla Špirhanzlová. Před pár lety se stala fotografie mým největším koníčkem. Od chvíle, co jsem poprvé otěhotněla (jsem maminkou tří dětí), se věnuji zejména dětské, rodinné a portrétní fotografii. Občas nafotím reportážní fotografii (školka, oslavy narozenin) či svatbu.

Nejprve mě fascinovalo fotit přírodu a detaily obyčejných věci kolem nás. Jednoho dne mě oslovila slečna, zda bych ji nafotila. Focení bylo tak zábavné pro obě dvě strany, že jsem si řekla, proč to nezkusit :)

Abych nebyla "jen amatérská fotografka", doplnila jsem si před pár lety své vysokoškolské vzdělání 4. semestrálním fotografickým kurzem akreditovaným MŠMT. 

Snažím se dělat přirozené fotografie, baví mě vymýšlet a improvizovat. Mým cílem je zachytit ten správný okamžik, kdy zmáčknout spoušť a zachytit tak člověka či človíčka v té nejpřirozenější póze či momentu. Pokud ale máte něco, co je pro vás charakteristické (sportovní oblečení či náčiní, oblek, láhev piva ....) určitě to přineste!

Pokud vás má práce zaujala, kontaktujte mne přes objednávkový formulář, skype, mail či telefonicky, ráda si s Vámi domluvím termín focení.